AUTO příslušenství a doplňky do auta

další sekcedoporučujeme

SSA25S  sada megafonu do auta
 Kompletní sada megafonu do auta včetně kabeláže připravená k okamžitému použití. Jednoduchá a rychlá montáž pouhým připojením konektorů a postavením reproduktoru na střechu vozu.  sada obsahuje 30W tlakový reproduktoru  s magnetickým držákem pro rychlou instalaci. Dosah až 1km. Zesilovač má dva vstupy s různou citlivostí, Zvláštní funkcí je vestavěný generátor dvou typů sirén.

MSV76Q  monitor s kvadrátorem
Má 4 vstupy s konektory 4PIN pro 4 kamery.  Monitor může zobrazovat 1 až 4 kamery současně, můžete si zvolit několik způsobů zobrazení pro každou kameru (normální, zrcadlový nebo převrácený obraz).   pro nákladní vozy a stavební stroje

KSVC5011 dvojitá kamera 4 PIN
pro nákladní vozy a stavební stroje Jedna kamera je širokoúhlá 120° a zabírá celkový pohled, druhá kamera s úhlem 40° zabírá jen detail určitého místa.

BM030  tester autobaterie
Tímto testere získáváte permanentní informaci o stavu vašeho akumulátoru a palubní sítě.  Po zapojení do zásuvky zapalovače vám bude trvale ukazovat aktuální akumulátorové napětí s přesností na 0,1 V. Vhodné pro palubní napětí 12 i 24V. 

základní nabídka zboží

Aktualizace stránky 18.09.2017