multimetry

Set-top-box  příjem digitální televize DVB-T

  

    kod

    popis

cena s DPH

1  T3000 Set-top-box HOMECAST DVB-T s modulátorem doprodej
2  GS9010 Set-top-box GO-SAT dvou tunerový s možností nahrávání  doprodej

 1   2 

T3000 GS9010

  příslušenství:  prodlužovací  kabel SCART 20cm, adapter 230V, čidlo IR na kablíku, dálkové ovládání, návod


  T3000   Set-top-box HOMECAST s modulátorem  doprodej

 Značkový přijímač DVB-T pozemního digitálního vysílání od firmy HOMECAST, zatím nejcitlivější přijímač, vhodný do oblastí se slabším signálem. Renovovaný set-top-box má ve výbavě i modulátor, který umožňuje připojit  i starý TV i přes anténní kabel. Konektory 2x SCART a 3 CINCH AV. Dále nabízí kompletní podporu češtiny. Stříbrné provedení s výrazným černým pruhem na předním panelu,  zelený displej, který zobrazuje číslo aktuálního kanálu a ve vypnutém stavu hodiny. Ovládací tlačítka "power" a kanal +/-, 

 

T3000 cena 

technická data 

systém:   DVB-T 
napájení:   230V AC
anténní konektory 4x:  
 ANT IN,  LOOP
 RF IN,  RF OUT
formát obrazu:   4:3  a 16:9
TV norma:   PAL  G, I, K

 analog.výstupy: 

 2x SCART TV/VCR
 3 CINCH AV 
digitál.audio výstup:   optický SPDIF 
rozměry:    380 x 55 x 270mm
hmotnost:   3,4 kg
teletext:   ano
titulky:   ano
časovač:   ano (8 záznamů)
české MENU:   ano
USB:   ne

Tlačítko info po jednom stisku ukáže na obrazovce základní informace o pořadu, dalším zmáčknutím si může divák vyvolat jeho podrobnosti. Teletext je poloprůsvitný, nemá paměť a přijímač ho vkládá do obrazu. Programový průvodce (EPG) si dnes už hravě poradí s českou diakritikou, a to ve všech multiplexech. Prostřednictvím EPG můžou diváci snadno posílat data o pořadech, které by chtěli nahrát, do časovače. Záznamů může být celkem osm, se zapnutím a vypnutím ve stanovený čas nejsou problémy.

 příslušenství:  dálkové ovládání, kabel SCART a český návod k obsluze 


  GS9010   Set-top-box dvoutunerový s možností nahrávání bez HDD doprodej

Přijímač GO-SAT  pro příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T s možností nahrávání na vestavěný harddisk (HDD) až 220 hodin záznamu. Má dálkové ovládání. Na předním panelu jsou tlačítka PLAY/STOP, MENU a EXIT, dále kruh kurzorových šipek s tlačítkem OK a vpravo tlačítko REC, vlevo  vypínač POWER. Přijímač má vpředu displej se zelenými číslicemi, který umí zobrazit navolený kanál a aktuální čas .Set top box disponuje českým MENU, elektronickým programovým průvodcem (EPG) a českým teletextem. Na zadní straně je 2x SCART, jedenr pro připojení TV, druhý SCART  můžete připojit k Vašemu dalšímu AV zařízení (VCR, DVD RECORDER) Velikost hardisku určuje, kolik hodin záznamu můžete nahrát. Nahrávat můžete dvěma způsoby, buď ručně - během sledování zapnete tlačítko REC, nebo automatické časové nahrávání. Nahrávání je velmi snadné, v EPG MENU se vám objeví týdenní TV program a vy si pouze vyberete a označíte, který program chcete nahrát a potvrdíte, v případě pořadu, který se vysílá pravidelně každý den při volbě "každý den" se bude automaticky ve stejnou dobu nahrávat každý den. Díky použití interního HDD (harddisku) lze využít zajímavou funkci tohoto přístroje "Timeshift" - pozastavení (přestávka) a zpožděné sledování právě sledovaného vysílaného pořadu. Přístroj dokáže i současné nahrávání dvou různých pořadů (seriálů) vysílaných ve stejnou dobu na různých kanálech. Má dva tunery, což umožňuje současně také jeden program nahrávat a druhý sledovat. Každý záznam se automaticky zapíše do seznamu, kde si ho pak vyhledáte pro přehrávání. Vhodný harddisk 40 až 250GB (IDE) se montuje do prostoru ve spodní části. GS9010 se dodává bez HDD a umožňuje dodatečnou jednoduchou montáž vlastního HDD.

GS9010 cena 

technická data  

systém:   DVB-T 2x tuner
napájení:   230V AC 15/5W
anténní konektory 4x:  
 ANT IN,  LOOP
 RF IN,  RF OUT
formát obrazu:   4:3  a 16:9
TV norma:   PAL  G, I, K

 analog.výstupy: 

 SCART TV a VCR
digitál.audio výstup:   CINCH SPDIF 
vhodný harddisk:   40-250GB (IDE) 
doba záznamu:   35 až 220 hod (dle HDD) 
rozměry:    300 x 55 x 265mm
hmotnost:   1,5 kg
teletext:   ano český
titulky:   ano český
EPG    ano české
OSD MENU:   ano české
USB:   ne

dvoutunerový přijímač (umožňuje současné sledování jednoho programu a nahrávání druhého na HDD, možnost nahrávání na interní harddisk,  funkce Timeshift  dočasné pozastavení právě sledovaného pořadu (jen s vestavěným harddiskem), snadná montáž interního harddisku 40 až 250GB (IDE), Rodičovský zámek , český elektronický průvodce (EPG) až na sedm dnů dopředu, Automatické zapnutí v nastavený čas (8x timer - časovač), Ovládací menu v jazycích: CZ, ... , RF modulátor se samostatným vstupem a výstupem (STA smyčka) - možno připojit na TV s anténním vstupem, Anténní vstup a výstup do TV (průchozí), Snadný upgrade firmware přes RS-232 (PC)

 příslušenství:  dálkové ovládání, kabel SCART a český návod k obsluze (harddisk jen u GS9010HDD), u GS9010 není součástí dodávky, ale jako volitelné příslušenství)
multimetryaudio-video

 

 domovská stránka TV-servis

Aktualizace stránky 20.06.2018   Všechny ceny byly aktualizovány 6.6.2018 a jsou s DPH